Forside  |  Beboerforening  |  Vores område  |  Sport og fritid  |  Natur og turisme  |  Galleri  |  Erhverv Kalender   Kontakt   Facebook  

Bestyrelsen

 

Bestyrelsen for Skallebølle beboerforening

 

Formand                       Niels Drejergaard                           formand@skallebolle.dk

Kasserer                        Linda Holm Johannesen                kasserer@skallebolle.dk

Næstformand                 Jesper Whinter Jørgensen            jesper@skallebolle.dk

Sekretær                       Trine Grønlulnd                              trine@skallebolle.dk

Bestyrelsesmedlem         Thomas Frost                             Thomas@skallebolle.dk


 

 
Skallebølle Beboerforening
Skallebølle | 5492 Vissenbjerg | E-mail: kontakt@skallebolle.dk