Forside  |  Beboerforening  |  Vores område  |  Sport og fritid  |  Natur og turisme  |  Galleri  |  Erhverv Kalender   Kontakt   Facebook  

Bestyrelsen

 

Bestyrelsen for Skallebølle beboerforening

 

Formand                        Otto Greve                            formand@skallebolle.dk

Kasserer                        Niels Drejergaard                   kasserer@skallebolle.dk

Næstformand                 Jesper Whinter Jørgensen       jesper@skallebolle.dk

Sekretær                       Trine Grønlulnd                       trine@skallebolle.dk

Bestyrelsesmedlem         Linda Holm Johannesen           linda@skallebolle.dk


 

 
Skallebølle Beboerforening
Skallebølle | 5492 Vissenbjerg | E-mail: kontakt@skallebolle.dk